Aftellen naar de Finale!

22.04.2014

De Wijland Bende is afgelopen! Dus is het aftellen naar de finale.

Kunstbende blaast 15 kaarsjes uit en dat vieren we met het Kunstbende Finale Festival!

☻ Met: Festival Camping, Dj-Contest + afterparty met Lazy Jay, Best of Kunstbende, workshops voor iedereen en de nationale finale met live uitzending op Studio Brussel ☻

Meer info over het festival, klik dan hier!

 

FB_BANNER2

>>Meer lezen

finalisten categorie DJ

17.03.2014

PROFICIAT voor de 10 DJ finalisten!

quote van de jury: ” het niveau lag erg hoog!”

 

En de DJ finalisten zijn…..

DJ Yooth (Ingmar Doumen), DJ Tripto (Lester Juchtmans), DJ Frenzy Trespasser (Michiel Minnoye), DJ Kijumba (Jordy Cosemans & Jannick Warnier), DJ Lumignition (Laurens Cleemput), DJ Joenified (Kevin Vanwetswinkel), DJ Indeepandance (Sean Thomas), DJ Riotrash (Emiel Bierwaerts), DJ Sound of the basement (Jonas Bellemans) en DJ Vranken (Seppe Vranken)

We zien jullie terug op 9 mei in Turnhout op de finale!…

>>Meer lezen

Winnaars Diest

11.03.2014

En de winnaars zijn…..

 

Beeldend:

  1. Anaïs Crahay
  2. Brent Nicolaes
  3. Jonathan Wolfs

 

Film

  1. Myrah Vandermeulen
  2. Alix Jansen
  3. Stijn rutgeerts

 

Foto

  1. Lotte Verheyden
  2. Steffie Maris
  3. Hanne Meyvisch

 

TXT

  1. Yannick Geens
  2. Furkan Polak
  3. Anouk Bleyen

 

Muziek

  1. Noble & The Isegrim
  2. Audry & Nele
  3. AMC

 

Dans

  1. Les Trois Tutus
  2. Parents In Trouble
  3. Les Mains Attachés

Eervolle vermelding: Cre8ive Bodies

 

Publieksprijs: You & Me (dans)…

>>Meer lezen

Winnaars Turnhout

10.03.2014

En de winnaars van Turnhout zijn….

Muziek

1. Fellow Droogies – Voluntarily Slaves

2. Richie -You Burn

3. Fien en Stijn – Hit the road Jack

Eervolle vermelding: Bandmates – Come alive

TXT

1. Marijn Pelkmans – Winter in Kiev

2. Hadjira HK – Veranderend licht

3. Sara Eelen – Mijn evolutietheorie

Eervolle vermelding: Iris Verbaarschot – Sterrenliefde

Film

1. Tijs Van Nieuwenhuysen – De dagelijkse sleur van meneer Van Der Craene uit Mol-millegem

2. Maarten Marijnen – Mijn avontuur

3. Julie Janssens – Horizontal

Eervolle vermelding: Griet Elsen – Fly

Performance

1. (gewoon) Max – Blije Mensen

2. Kaat van Eijndhoven – Twee lepels soep

3. Zwart – Doodgaan is niet romantisch, doodgaan is niet glorieus

Eervolle vermelding: Vincent – Biet box

Dans

1. Lola en Jente -Waste

2. 1 2 3 – Doen alsof naar achter en dan springen

3.…

>>Meer lezen

Winnaars voorronde Oostende

10.03.2014

Kunstbende heeft weer een topweekend achter de rug!

Drie voorrondes met veel jong talent in Oostende, Diest en Turnhout.

Winnaars Oostende

Beeldend

1.  Louise

2. Lucia Brassart

3. Isabeau Lebleu

Eervolle vermelding: Leroy Meyer

Foto

1. Bjorn Elliot

2. Gala Verhavert

3. MarisDee

Film

1. D’Ardennen

2. Michiel Deprez

3. Florian Torreele, Margaux en Shaeny

TXT

1. Bjorn Elliot

2. Kaatje Lucas

3. Vida Saudade

Eervolle vermelding: Fran Hatchi

Muziek

1. Motivo Loco

2. Free Thinkers Clan

3. Musense

Dans

1. Amaxha

2. Young and Strong

3. Pradthana Devos

Eervolle vermelding: Kimberley

Mode

1. Johannes Hoffman

Eervolle vermelding: Faires…

>>Meer lezen

De winnaars van voorronde Waasland

03.03.2014

Afgelopen zaterdag was er veel jong talent op de voorronde in Lokeren!

En de winnaars zijn …..

☻ Muziek 

1. Lost – Wondering Why

2. CLAUS – River

3. Emmie Lynn – Lost in Nowhere

☻ Film ☻

1. Timothy Godts en Lode Herregods – Hades Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

2. Josse De Maesschalck – Coulrofobie

3. Marie Baeten – Dodo De Dino met Dementie

☻Beeldend ☻

1. Louize – Unfinished

2. Klara Vanstraelen – Picasso

3. Gilles Poilvet – Stroomfort

Eervolle vermelding: Romeo Permentier – The Animal

☻ TXT  ☻

1. Niels Somers – Onder de huid gevangen

2. Dries Cools – Night hop

3. Noor Mendonck – Tussen onze slaap

☻ Fotografie  ☻

1. Flore Pensaert – La Solitude

2. Viola Claeys – Misfit

3. Astrid Goossens – Dubbel glas

Eervolle vermelding: Tanja De Vylder – Zicht(baar)

☻ Performance ☻

1. Roos Thuysbaert – Rabarber Barbara

2.…

>>Meer lezen

Winnaars voorronde Bornem

24.02.2014

We waren afgelopen weekend niet enkel in Sint-Truiden en Hasselt, maar ook voorronde Bornem was aan de beurt.

Ook in Bornem verscheen er veel jong talent op het podium van de schouwburg.

En de winnaars zijn ………..

☻ Muziek ☻

1.  OJ (Jessie Thijs en Oona Briers)  met Destruction

2. Trivial Time ( Samuel Goossens en Arthur De Bie)

3. The Empathy (Thomas Cerpentier, Stijn Van Wauwe, Ewout Picavet en Tanguy Heireman) met This one’s for you

Eervolle vermelding voor de bassist van The Horny Charlies voor het beste interview!

☻ Film☻

1. Anton Matthys

☻Dans☻

1. Angenii ( Melissa De Strycker, Kato Van Riet en Marie-Hélène Sleghten) met Ferrum Avem

Eervolle vermelding: Sophie Van Oosterwyck en Nathalie Vermeiren met Pain.

☻Performance 

1. Emma Verlinden – Heel normaal

2. Lukas Stevens

3. Felicia Mukendi, Klaas Francken en Tibo Van Herrewegen

☻ Beeldend

1.…

>>Meer lezen

Winnaars Sint-Truiden en Hasselt

24.02.2014

Twee Kunstbende voorrondes in Limburg vol toptalent!

En de winnaars zijn…..

Sint-Truiden:

☻Beeldend☻

1. Inez – The plastic face

2. Eline – Geen titel

3. Olivier & Dodi – La dinamico

Eervolle vermelding: Lisse – Geen titel.

☻Foto☻

1. Tiene Carlier – Nieuwe vormen van connecties

2. Robin Paesen – Romanian people

3. Margot – Wandelaar

☻ Mode ☻

1.  Lisse – Queen of Cards

2. SaRo – GlaShion

3. La Belgique- Vive la Belgique

☻ TXT☻

1. Julie Destuyver – Het Laatste

2. Mona – Sir Kus

3. Femke Schotsmans – De Façade die mijn  naam draagt

☻Muziek☻

1. Altered Foxes – Two Nights

☻Dans☻

1. Anneleen & Charlotte – The little secret inside

2. Jasmine Toelen -Citroentje

3. Tr!motional – imperfection

☻ Performance☻

1. Jirte – problemen

2. Stoelpoot – vergetelheid

3. Le Kac – De Verrassing

 

 Hasselt:

☻ Beeldend ☻

1.…

>>Meer lezen

Voorronde Gent

16.02.2014

En de winnaars zijn…..

Mode

1. Indy Monroe

Eervolle vermelding: Vincent

Dans

1. Pappardelli

Eervolle vermelding: Louis De Graeve

Performance

1. Annabet

TXT

1. Elise Erzeel

2. Pieter Deprez

3. Lorenzo Coole

Eervolle vermelding: Cathrina Mc Cann

Eervolle vermelding: Robin Wettinck

Beeldend

1. Joachim Timmermans

2. Koi Persyn

3. Nilou Nematollahi

Eervolle vermelding: Sarah De Zutter

Foto

1. Valerie De Backer

2. Lukas Van Elst

3. Nina Ediers

Eervolle vermelding: Damon De Backer

Eervolle vermelding: Vincent van den Dries

Muziek

1. Milo Meskens

2. Erika Severyns

3. Crooked Steps

Eervolle vermelding: Louis De Roo

Film

1. Dayo Clinckspoor

2. Anna Van Den Driessche

3. Tibo De Waele

Eervolle vermelding: Havid

 

Publieksprijs -  Louis De Roo

>>Meer lezen

En de winnaars zijn…

25.01.2014

De voorronde Brussel zit erop!

Proficiat aan iedereen!

En de winnaars zijn….

Dans:

1. Brothers in Break – Nicolas en Lucas Temmerman

Eervolle vermelding: Brotherhod

Performance:

1. Dario & Stef

2. Yanu Schepens

3. Maud & Annelies

Muziek:

1. Camille

2. Nora

3. Linus Bonduelle

Foto:

1. Lukas Van Oudenhove

2. Pommelien Koolen

3. Wim Bellemans

Eervolle vermelding: Cassandra Devolli

Beeldend

1. Linus Bonduelle

Film

1. Cinematek Today – Jasper en Sien

2. Nachtelijke waarheid – Heleen Declercq

3. Gateway of the mind – Oan Moonens

Eervolle vermelding: Florian Decoster

TXT

1. Linus Bonduelle

2. Hannelore Commers

3. Nina Colpaert…

>>Meer lezen